تعرفه ها

. . . های‌وبینار . . .

تعرفه ها

وبینار اختصاصی

طرح وبینار اختصاصی

در این طرح برگزار کننده خود تمامی هزینه های برگزاری وبینار خود را با توجه با قوانین سایت < های وبینار > پرداخت کرده و بلیت ها را خود به شرکت کنندگان تحویل می دهد و صرفا ثبت نام و بستر را شرکت در اختیار برگزار کننده قرار می دهد.

طرح وبینار مشارکتی ۳۰ درصد

در این طرح با توجه به ارزیابی دوره و استاد و نیاز آموزشی کشور هزینه های سرویس از برگزار کننده دریافت نمی گردد و در قالب مشارکت در برگزاری سامانه های وبینار بصورت ۳۰ درصد حق مشارکت از شهریه دوره را دریافت می کند و الباقی به برگزار کننده پرداخت می گردد.هزینه های تبلیغات و بازاریابی و پشتیبانی بر عهده برگزار کننده می باشد.

طرح مشارکتی ۱۰۰ درصد

در این طرح با توجه به ارزیابی دوره و استاد و با توجه به نیاز آموزشی کشور بصورت کامل هزینه های دوره و تبلیغات را شرکت پرداخت نموده و پرداختی به برگزار کنند مطابق جدول های ذیل انجام خواهد گرفت.

 

وبینار اختصاصی
لیست قیمت بسته های برگزاری وبینار اختصاصی

 

ارزیابی استاد

ارزیابی ، تعیین امتیاز آموزش بر اساس پارامترهای زیر مشخص می شود. امتیاز نهایی با محاسبه مجموع امتیازهای بخش های مختلف به دست می آید.

لیست معیارهای ارزیابی اساتید

نکته ۱:

حداکثر امتیاز دریافتی از هر بند برابر با حداکثر امتیاز قید شده در ستون دوم خواهد بود.

نکته ۲:

در موارد مرتبط با انتشار مقاله و کتاب، انتشار باید به صورت نهایی باشد و لینک مرتبط با انتشار نهایی مقاله و کتاب در دسترس باشد.

نکته ۳:

در موارد مرتبط با انتشار ویدئوی آموزشی، انتشار باید به صورت نهایی (در یک وبسایت آموزشی یا شبکه انتشار ویدئویی مثل یوتیوب و آپارات و …) باشد و لینک مرتبط با انتشار نهایی در دسترس و قابل مشاهده باشد. این امتیاز مرتبط با «سابقه تهیه آموزش ویدئویی قبلی» بوده و به تجارب و آموزش‌های پیش از شروع همکاری با فرادرس اشاره دارد. این تجارب باید حداقل ۳۰ روز پیش از شروع همکاری با فرادرس باشند و نیز نشان دهنده فعالیت و تجربه مستمر آموزشی باشند. به این معنی که بین هر مورد از تجربه انتشار آموزش قبلی، ۴۵ روز فاصله (در میانگین) باشد. (به بیان دیگر حدود ۴ آموزش پیشین، در یک بازه مستمر حدود شش ماه منتشر شده باشند).

نکته ۴:

مجموع «امتیاز همکاری پیشین با فرادرس» و «سابقه تهیه آموزشی ویدئویی با ناشرین دیگر»، نمی‌تواند از ۱۳ امتیاز بیشتر شود.

نکته ۵:

امتیاز مرتبط با «اولویت و تقاضای موضوع آموزش»، صرفاً در راستای درخواست و تقاضای «حال حاضر» از حوزه‌های مختلف آموزشی توسط مخاطبین فرادرس است. این امتیاز و دسته بندی‌ها، در فصول آموزشی مختلف و با تغییر الگوی تقاضاها و درخواست دانشجویان، تغییر می‌کند. اعداد این امتیاز چه بالا باشد و چه پایین، به هیچ وجه، انعکاسی از اهمیت آموزشی بالا یا پایین یک حوزه و موضوع آموزشی نیست. نگاه فرادرس، اهمیت یکسان به حوزه‌های آموزشی مختلف است.

نکته ۶:

دسته بندی موضوعی زبان‌های خارجی به آموزش‌های زبان عمومی و آزمون‌های بین‌المللی مرتبط با آن‌ها اشاره دارد. عنوان‌های مرتبط با زبان‌ تخصصی رشته‌های دانشگاهی در عنوان تخصصی آن رشته طبقه بندی می‌شود و در دسته‌های موضوعی زبان‌های خارجی قرار نمی‌گیرد.

 

 

 

سلام، به های وبینار خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران، مجیدیه شمالی، خیابان شهید مولوی، خیابان ملکنده، پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، خیابان اخلاقی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه خیام، پلاک ۱، واحد یک  

۰۲۱-۷۸۱۴۶

info@tehranlms.ir 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی فرسا می باشد, © 2020
ایجاد شده توسط گروه تهران ال ام اس

جستجو