راهنما

. . . از من بپرس . . .

how-to-ask-for-help1 راهنمایی

راهنمایی

ثبت نام در سایت

جهت ثبت نام در سایت گزینه "ورود/ثبت نام" را انتخاب کنید.

1 راهنمایی

در صفحه جدید در صورتی که قبلا در سایت ثبت‌نام کرده اید شماره موبایل (بدون صفر) و رمز ورود خود را وارد کرده و گزینه "ورود" را انتخاب کنید تا وارد ناحیه کاربری خود شوید، همچنین در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده اید و رمز عبور خود را فراموش کردید میتوانید با انتخاب گزینه "اینجا" (پایین صفحه) درخواست رمز عبور یکبار مصرف نمائید تا رمز ورود برای شماره شما ارسال شود.

اما در صورتی که برای اولین بار میخواهید در سایت ثبت نام کنید گزینه "ثبت‌نام" را انتخاب کنید.

2 راهنمایی

سپس در صفحه جدید شماره خود را (بدون صفر) در کادر اول وارد کرده و گزینه "من ربات نیستم" را انتخاب کنید با زدن گزینه من ربات نیستم تعدادی عکس برای شما باز خواهد شد و شما باید عکس هایی که از شما درخواست می‌شود را انتخاب و گزینه "راستی آزمایی" را انتخاب کنید. برای مثال: در تصویر زیر از ما خواسته شده عکس های مربوط به "شومینه" را انتخاب کنیم. (اگر تصاویر خواسته شده را به درستی انتخاب کرده باشید تیک سبز رنگی در قسمت "من ربات نیستم" برای شما فعال خواهد شد.) سپس در مرحله بعد گزینه "ثبت و بررسی" را انتخاب کنید تا کد ثبت‌نام برای شماره شما ارسال گردد.

4 راهنمایی

 در صفحه بعد شما باید کد تایید ارسال شده را در کادر وارد کرده و گزینه "بررسی کد تایید" را انتخاب کنید.

5 راهنمایی

در صورتی که کد تایید را درست وارد کرده باشید وارد صفحه اطلاعات کاربری می‌شوید که باید اطلاعات خود را تکمیل کرده و رمز ورود خود را تعیین کنید.(رمز ورود شما برای ورود به سایت در دفعات بعد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.)

6 راهنمایی

بعد از تکمیل اطلاعات روی گزینه "ارسال" کلیک کنید در صورتی که با پیام "مشخصات ذخیره شد" مواجه شدید یعنی ثبت نام شما کامل شده است و میتوانید از امکانات سایت استفاده کنید. 

 

« جهت ورود به صفحه ثبت‌نام کلیک کنید»

 

سلام، به های وبینار خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران، مجیدیه شمالی، خیابان شهید مولوی، خیابان ملکنده، پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، خیابان اخلاقی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه خیام، پلاک ۱، واحد یک  

۰۲۱-۷۸۱۴۶

info@tehranlms.ir 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی فرسا می باشد, © 2020
ایجاد شده توسط گروه تهران ال ام اس

جستجو