های وبینار

مدرسین

تهران ال ام اس

موسسه آموزشی
اشتراک گذاری:
Logo-tehranlmss تهران ال ام اس | های وبینار - دوره آموزشی، وبینار، سمینار، کنکور

معرفی

  • تهران ال ام اس
  • شهر: همه جا

درباره موسسه آموزشی

شركت فني مهندسي و آموزشي فرسا كار خود را در زمينه ارائه تجهيزات سمعي و بصري اتاق های کنفرانس و سالن های همایش، سيستمهاي لابراتوار زبان و کامپیوتر و سیستم ویدئو کنفرانس جلسه MMS و آموزش مجازی LMS آغاز نمود.اين شركت تا بحال با تعداد زيادي از سازمانها ، مراكز آموزشي و دانشگاهها همكاري نموده است و مراكز فوق را با سيستمهاي جديد به سیستم آموزش مجاری و ویدئو کنفرانس تجهيز نموده است.

شركت فرسا با داشتن نمايندگي انحصاری از شركتهاي معتبر وشناخته شده در زمينه  تجهیزات آموزش مجازی  و سیستم های لابراتوار زبان  از كشورهايي مثل آلمان ، آمریکا ، تايوان و هنگ كنگ كار خود را بسط و گسترش داده و در اين زمينه پيشرو بوده است.

شرکت فرسا با رویکرد نگاه به داخل و استفاده از توان علمی پرسنل خود، افتخار این را دارد که توانسته اولین سیستم آموزش الکترونیک و سیستم جلسات انلاین را بومی کرده و این ابزار ها را برای استفاده در دانشگاه ها، آموزشگاه ها و سازمان ها ی داخلی بومی سازی نموده است.

اهداف مهم شرکت

از جمله اهداف مهم شركت فرسا؛ همکاری مستمر با تمامي سازمانها، دانشگاهها و مراكز آموزشي كشور عزيزمان ايران بوده و در این راستا تعداد بسیار زیادی از سازمان ها و دانشگاه های سراسر کشور  با سیستم های آموزش مجازی (LMS) و جلسات آنلاین (MMS) پیشرفته این شرکت تجهیز گردیده اند .

در این خصوص این شرکت با تلاش بی وقفه توانسته تعداد بیش از 300 مرکز آموزشی سازمانی را در سراسر ایران اسلامی به سیستم ها آموزش مجازی تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.

بحث تجهیز مراکز آموزشی و سازمان ها تنها منوط به فروش سیستم های آموزش مجازی و سیستم جلسات انلاین نبوده و در این راستا شرکت فرسا تلاش می نماید در بحثهای اجاره سرویس ها بصورت (اشتراکی و اختصاصی) برای استفاده بهینه از نرم افزارها جهت استفاده در مراکز آموزشی کوچک و بزرگ مورد بهربرداری قرار گیرد.

خدمات ما

شركت فرسا نه تنها به مسئله تجهيز مراكز آموزشي و سازمانی با تكنولوژي جديد فكر مي‌نمايد بلكه بعد از تجهيز این مراكز مسائل مهمي را دنبال نموده و آن ارائه خدمات و پشتيباني از سيستمهاي ارائه شده مي‌باشد. 

تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

 

دوره ها

سلام، به های وبینار خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران، مجیدیه شمالی، خیابان شهید مولوی، خیابان ملکنده، پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، خیابان اخلاقی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه خیام، پلاک ۱، واحد یک  

۰۲۱-۷۸۱۴۶

info@tehranlms.ir 

جستجو